Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
środa 14 listopada 2018  imieniny: Laura, Emil, Wawrzyniec
Wiadomości gminne | Kultura, oświata i sport | Galeria | Przetargi | Zamówienia Publiczne | Ogłoszenia
znajdujesz się w:
Górowska Karta Dużej Rodziny
Nasza gmina
Samorząd
Kontakt


  Wpisz swój adres email.
dopisz


Górowska Karta Dużej Rodziny

W celu wsparcia rodzin wielodzietnych w realizacji ich funkcji, jak również zapewnienia optymalnych warunków do godnego życia, zaspakajania różnorodnych potrzeb, szczególnie dzieci i młodzieży wychowującej się w tych rodzinach, Rada Miejska Góry, wprowadziła na terenie Gminy Góra program wsparcia rodzin wielodzietnych pod nazwą Górowska Karta Dużej Rodziny (Dz. Urz. Woj. Doln. z 2016 r. poz. 5879).

 

Program ten ma charakter otwarty i mogą do niego przystępować zainteresowane podmioty, które zaoferują zniżki i preferencje na swoje towary i usługi.

 

Chcąc przystąpić do programu należy złożyć w Urzędzie Miasta i Gminy w Górze, ul. Mickiewicza 1 wniosek o przystąpienie do programu. Druk wniosku można pobrać ze strony internetowej gminy. Na podstawie złożonego wniosku zostanie zawarte porozumienie z partnerem o przystąpieniu do programu.

 

Partnerzy Górowskiej Karty Dużej Rodziny mają prawo do posługiwania się logotypem programu. Prawo to obejmuje możliwość oznakowania logotypem lokalu, w którym funkcjonuje dany podmiot, a także mają możliwość wykorzystywania logotypu w swoich materiałach reklamowych i informacjach.

 

Bliższe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 65 544 36 35 lub kierując zapytanie na adres poczty elektronicznej: promocja@gora.com.pl.

 
«« wstecz
drukuj wyślij ten link
dokumenty do pobrania
 
Logotyp partnera programu Górowska Karta Dużej Rodziny
Wniosek o przystąpienie do programu Górowska Karta Dużej Rodziny
Górowska Karta Dużej Rodziny
Uchwała Rady Miejskiej Góry w sprawie Górowskiej Karty Duzej Rodziny
Ulotka - Jak skorzystać z GKDR
Wniosek o wydanie Górowskiej Karty Dużej Rodziny
Katalog ulg i zniżek dla posiadaczy GKDR
   
  
Pogoda
Kalendarz wydarzeń
N Pn Wt Śr Cz Pt Sob
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
kalendarium miesięczne

  
Online: 7 odwiedzin: 8552445
© 2005 - 2018 Góra. All rights reserved.