Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
wtorek 25 lutego 2020  imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
Wiadomości gminne | Kultura | Galeria | Przetargi | Zamówienia Publiczne | Ogłoszenia | UE - Projekty
znajdujesz się w:
Koncert piosenek Anny German
Nasza gmina
Samorząd
Kontakt
UE-Projekty

  Wpisz swój adres email.
dopisz


Koncert piosenek Anny German

W sobotę, 7 września br. w hali sportowej Arkadia Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Górze odbył się koncert „Śpiewająca Eurydyka”, nad którym patronat honorowy objął Poseł do Parlamentu Europejskiego Ryszard Czarnecki. Koncert poświęcony był Annie German, której przepiękne piosenki wykonywała Katarzyna Zawada.

Udział w Koncercie wzięła Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz wraz z Zastępcą Piotrem Głowackim, Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu UMiG w Górze Izabela Baranowska, Przewodniczący Rady Miejskiej Góry Arkadiusz Szuper, wraz z radnymi, gospodarz obiektu Starosta Górowski Kazimierz Bogucki oraz Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Górowskiego Andrzej Rogala i radni powiatowi. Obecny był także syn europosła Ryszarda Czarneckiego, Poseł na Sejm RP Przemysław Czarnecki.

Katarzyna Zawada zaprezentowała znane i lubiane piosenki Anny German, piosenkarki, która pozostała w pamięci wielu milionów Polaków, ale także Rosjan, Włochów i mieszkańców innych krajów. Podczas 1,5 godzinnego koncertu usłyszeć można było piosenki w języku polskim, rosyjskim, czy włoskim. Publiczność była zachwycona wspaniałym głosem Katarzyny Zawady, przez co kilkukrotnie bisowała.

Katarzyna Zawada jest laureatką I miejsca II Międzynarodowego Festiwalu Piosenki – Anna German, który odbył się w 2015 r. w Moskwie. Jest absolwentką Akademii Muzycznej w Poznaniu (Wydział wokalno-aktorski), z wykształcenia jest również pianistką.

Głównym organizatorem koncertów „Śpiewająca Eurydyka” jest Liga Kobiet Polskich.

AVE MARIA w wykonaniu Katarzyny Zawady - Koncert w Górze

Funiculi Funicula w wykonaniu Katarzyny Zawady - Koncert w Górze

 
«« wstecz
drukuj wyślij ten link
  
Pogoda
Kalendarz wydarzeń
N Pn Wt Śr Cz Pt Sob
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
kalendarium miesięczne

  
Online: 16 odwiedzin: 11024994
© 2005 - 2020 Góra. All rights reserved.