Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
wtorek 21 maja 2019  imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
Wiadomości gminne | Kultura | Galeria | Przetargi | Zamówienia Publiczne | Ogłoszenia | UE - Projekty
znajdujesz się w:
II sesja Rady Miejskiej Góry
Nasza gmina
Samorząd
Kontakt
UE-Projekty

  Wpisz swój adres email.
dopisz


II sesja Rady Miejskiej Góry

W sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Górze odbyła się dziś II sesja Rady Miejskiej Góry. W obradach udział wzięli: Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz, Starosta Górowski Piotr Wołowicz oraz Przewodnicząca Rady Powiatu Górowskiego Urszula Szmydyńska, a także naczelnicy wydziałów UMiG w Górze, prezesi, dyrektorzy i kierownicy gminnych jednostek organizacyjnych, spółek gminnych oraz instytucji kulturalnych.

Sesję rozpoczęło odsłuchanie hejnału Góry.

W dalszej części radni przyjęli protokół z I sesji Rady Miejskiej Góry oraz wysłuchali sprawozdania Burmistrz Góry z działalności w okresie międzysesyjnym.

Następnie radni przystąpili do wyboru Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej Góry. W wyniku głosowania tajnego Wiceprzewodniczącym Rady został radny Zygmunt Iciek.

Kolejnym punktem obrad było powołanie Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej Góry, Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miejskiej Góry, podjęcie uchwały w sprawie ustalenia składu osobowego komisji stałych Rady Miejskiej Góry oraz uchwały w sprawie wynagrodzenia Burmistrza Góry.

W dalszej części Przewodniczący Rady ogłosił interpelacje i zapytania radnych, a następnie odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych oraz wolne głosy i wnioski. Po wyczerpaniu porządku obrad posiedzenie zakończono.


 


 
«« wstecz
drukuj wyślij ten link
  
Pogoda
Kalendarz wydarzeń
N Pn Wt Śr Cz Pt Sob
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
kalendarium miesięczne

  
Online: 5 odwiedzin: 9554399
© 2005 - 2019 Góra. All rights reserved.