Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
poniedziałek 18 lutego 2019  imieniny: Konstancja, Maksym, Bernadeta
Wiadomości gminne | Kultura, oświata i sport | Galeria | Przetargi | Zamówienia Publiczne | Ogłoszenia
znajdujesz się w:
II sesja Rady Miejskiej Góry
Nasza gmina
Samorząd
Kontakt


  Wpisz swój adres email.
dopisz


II sesja Rady Miejskiej Góry

W sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Górze odbyła się dziś II sesja Rady Miejskiej Góry. W obradach udział wzięli: Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz, Starosta Górowski Piotr Wołowicz oraz Przewodnicząca Rady Powiatu Górowskiego Urszula Szmydyńska, a także naczelnicy wydziałów UMiG w Górze, prezesi, dyrektorzy i kierownicy gminnych jednostek organizacyjnych, spółek gminnych oraz instytucji kulturalnych.

Sesję rozpoczęło odsłuchanie hejnału Góry.

W dalszej części radni przyjęli protokół z I sesji Rady Miejskiej Góry oraz wysłuchali sprawozdania Burmistrz Góry z działalności w okresie międzysesyjnym.

Następnie radni przystąpili do wyboru Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej Góry. W wyniku głosowania tajnego Wiceprzewodniczącym Rady został radny Zygmunt Iciek.

Kolejnym punktem obrad było powołanie Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej Góry, Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miejskiej Góry, podjęcie uchwały w sprawie ustalenia składu osobowego komisji stałych Rady Miejskiej Góry oraz uchwały w sprawie wynagrodzenia Burmistrza Góry.

W dalszej części Przewodniczący Rady ogłosił interpelacje i zapytania radnych, a następnie odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych oraz wolne głosy i wnioski. Po wyczerpaniu porządku obrad posiedzenie zakończono.


 


 
«« wstecz
drukuj wyślij ten link
  
Pogoda
Kalendarz wydarzeń
N Pn Wt Śr Cz Pt Sob
12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728
kalendarium miesięczne
  
Online: 12 odwiedzin: 8993182
© 2005 - 2019 Góra. All rights reserved.