Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
piątek 10 kwietnia 2020  imieniny: Małgorzata, Michał, Makary
Wiadomości gminne | Kultura | Galeria | Przetargi | Zamówienia Publiczne | Ogłoszenia | UE - Projekty
znajdujesz się w:
LAUR SPOŁECZNEGO ZAUFANIA
Nasza gmina
Samorząd
Kontakt
UE-Projekty
KORONA WIRUS


  Wpisz swój adres email.
dopisz


LAUR SPOŁECZNEGO ZAUFANIA

„Laur Społecznego Zaufania” jest Certyfikatem, nadawanym przez Instytut Badania Marki, który w sposób prestiżowy wyróżnia przedsiębiorstwa i instytucje o najwyższej (wg ocen klientów i konsumentów) reputacji rynkowej. Jest on wyznacznikiem podmiotów, które dzięki swej rzetelności oraz najwyższej jakości oferowanych produktów i usług cieszą się dziś znaczącym zaufaniu społecznym – podmiotom tym warto zaufać! Laur Społecznego Zaufania przyznawany jest także podmiotom publicznym lub osobom reprezentującym te podmioty.

Miło jest nam poinformować o przyznaniu tego tak cennego wyróżnienia Pani Burmistrz Irenie Krzyszkiewicz.

Znalazła się ona w gronie 20 podmiotów w województwie dolnośląskim uhonorowanych tym szczególnym certyfikatem. Laur Społecznego Zaufania nadawany jest wyłącznie na wniosek klientów i konsumentów, co nadaje tej nagrodzie wyjątkowego charakteru. Ponadto, należy wspomnieć, że przyznanie Lauru zostało poprzedzone przeprowadzonymi w roku ubiegłym badaniami potwierdzającymi kwalifikacje zgłoszonego podmiotu do otrzymania certyfikatu.

Laur Społecznego Zaufania jest kolejną nagrodą przyznaną Pani Burmistrz Irenie Krzyszkiewicz, w wyniku przeprowadzonych niezależnych analiz i badań. W roku ubiegłym magazyn gospodarczy FAKTY sporządził ranking samorządowych menedżerów regionu, w którym Pani Burmistrz Krzyszkiewicz znalazła się w gronie 10 najlepszych menedżerów w województwie dolnośląskim.

LAUREACI LAUR SPOŁECZNEGO ZAUFANIA

Certyfikat Laur Społecznego Zaufania
Laur Społecznego Zaufania

 
«« wstecz
drukuj wyślij ten link
  
Pogoda
Kalendarz wydarzeń
N Pn Wt Śr Cz Pt Sob
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
kalendarium miesięczne

  
Online: 30 odwiedzin: 11317311
© 2005 - 2020 Góra. All rights reserved.