Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
środa 18 lipca 2018  imieniny: Kamil, Robert, Szymon
Wiadomości gminne | Kultura, oświata i sport | Galeria | Przetargi | Zamówienia Publiczne | Ogłoszenia
znajdujesz się w:
Spotkanie Burmistrz Góry z kierownikami gminnych spółek
Nasza gmina
Samorząd
Kontakt
Inwestycje gminne 2018  Wpisz swój adres email.
dopisz


Spotkanie Burmistrz Góry z kierownikami gminnych spółek

Dziś w Urzędzie Miasta i Gminy w Górze odbyło się spotkanie Burmistrz Góry Ireny Krzyszkiewicz z kierownikami gminnych spółek: Prezesem Techniki Komunalnej Tekom Sp. z o.o. w Górze Adamem Ćwianem oraz Prezesem Zarządu Zakładu Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Górze Rafałem Korytowskim. W spotkaniu uczestniczyli także: Zastępca Burmistrz Góry Andrzej Rogala, Skarbnik Miasta i Gminy Góra Marek Balowski, Naczelnik Wydziału Planowania i Realizacji Inwestycji Piotr Głowacki oraz Naczelnik Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Spraw Komunalnych Leszek Szendryk.

Spotkanie otworzyła Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz witając wszystkich obecnych. Podczas spotkania omówiono sprawy związane z zakończeniem budowy kanalizacji sanitarnej na ul. Batorego w Górze (II etap o długości 300 m) oraz ze zdalnym odczytem wodomierzy. Prezes Techniki Komunalnej TEKOM Adam Ćwian przedstawił informację o zakończonej inwestycji budowy kanalizacji sanitarnej w Czerninie i Czerninie Dolnej oraz w sprawie podjętych działań w związku ze zmianami w ustawie o zbiorowym zaopatrzaniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków.

W dalszej części głos zabrał Prezes ZEC w Górze, który przedstawił sprawy związane z przejęciem kotłowni szkolnych oraz omówił problematykę cen ciepła na terenie miasta Góra w związku z podwyżką cen węgla.

Po wyczerpaniu tematu spotkanie zakończono.

 
«« wstecz
drukuj wyślij ten link
  
Pogoda
Kalendarz wydarzeń
N Pn Wt Śr Cz Pt Sob
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
kalendarium miesięczne

  
Online: 12 odwiedzin: 8067016
© 2005 - 2018 Góra. All rights reserved.