środa 14 listopada 2018  imieniny: Laura, Emil, Wawrzyniec
Wiadomości gminne | Kultura, oświata i sport | Galeria | Przetargi | Zamówienia Publiczne | Ogłoszenia
Kontakt

Wpisz swój adres email.
dopisz

Pewna wygrana w meczu o życie!

Do sobotniego spotkania przystąpiliśmy z tzw. "nożem na gardle", gdyż ewentualna porażka za 3 pkt pozbawiłaby nas jakichkolwiek szans na awans do grupy finałowej. Do meczu z Kudową przystąpiliśmy osłabieni brakiem kontuzjowanego M. Szendryka. Trener Daniel Panek do gry w wyjściowym składzie desygnował: Gardjas(K), Kubicki, Kauch, Grabowski, Nowak, Muszyński oraz Boziańczuk(L).

Pierwsze dwa sety to bezdyskusyjna przewaga naszych siatkarzy w każdym z elementów siatkarskiego rzemiosła. Dobra odrzucająca zagrywka i świetna gra na siatce pozwala nam od początku do końca kontrolować przebieg pierwszych dwóch setów. W ataku brylował Tomek Nowak wspomagany przez naszego kapitana. W bloku królował natomiast Andrzej Kauch oraz Jakub Kubicki Takiej gry naszych siatkarzy chcielibyśmy widzieć więcej!
Trzecią partię zaczynamy źle (3:6). Widać, iż w naszych szeregach wkradło się rozluźnienie. Goście widząc swoją szansę grają prostą, lecz skuteczną siatkówkę. Górowianie nie mogą poradzić sobie z zagrywką przyjezdnych, dodatkowo dokładają kilka błędów na zagrywce oraz w prostych dograniach darmowych piłek. W połowie seta przegrywamy (12:14). Wtedy to sygnał do ataku daje
Maciek Muszyński, seria trudnych zagrywek pozwala nam wyjść na jednopunktowe prowadzenie (18:17). Od tego momentu nasi siatkarze wracają na dobre tory. Kilka trudnych zagrywek dorzuca Kauch, a mecz asem serwisowym kończy Kubicki. Nagrodę MVP otrzymał Mateusz Boziańczuk.

Cieszymy się z pewnego zwycięstwa, mecz ten pokazał, iż potrafimy grać dobrą i ładną dla oka siatkówkę. Mocno wierzymy, iż wczorajsza wygrana pozwoli uwierzyć nam w swoje wysokie umiejętności i w następnych spotkaniach będziemy grać już tylko lepiej! Dziękujemy również licznie zgromadzonej publiczności, która mimo święta i trwających równolegle skoków wspierała nas głośnym dopingiem! DZIEKUJEMY!

Do końca rundy zasadniczej został nam ostatni mecz, który zagramy na własnym parkiecie 27.01.2018 ze Środą Śląską. Aby nie patrzeć się na inne wyniki mecz ten należy wygrać i tym samym przypieczętować awans do "najlepszej szóstki ligi" Już teraz gorąco zapraszamy wszystkich naszych kibiców! MKS! MKS! MKS!