Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
czwartek 5 grudnia 2019  imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert
Wiadomości gminne | Kultura | Galeria | Przetargi | Zamówienia Publiczne | Ogłoszenia | UE - Projekty
znajdujesz się w:
Jednostki pomocnicze-sołectwa
Nasza gmina
Samorząd
Kontakt
UE-Projekty





















  Wpisz swój adres email.
dopisz


Jednostki pomocnicze-sołectwa

L. p

Sołectwo

Obszar w km2

Imię
i nazwisko sołtysa

Miejscowości tworzące sołectwo

Data utworzenia

Data nadania lub zmiany statutu sołectwa

1.

Borszyn Mały

3,81

Monika Skrzynecka

Borszyn Mały - wieś

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

2.

Borszyn Wielki

4,94

Wiesław Lisowski

Borszyn Wielki - wieś

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

3.

Bronów

4,27

Agnieszka Guziołek

Bronów - wieś

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

4.

Brzeżany

6,23

Justyna Michalska

Brzeżany - wieś

Ułanka - przysiółek

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

5.

Chróścina

16,80

Katarzyna Maksymczuk

Chróścina - wieś

Bylica - przysiółek

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

6.

Czernina

6,90

Janusz Zawisła

Czernina - wieś

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

7.

Czernina Dolna

11,84

Szymon Bruch

Czernina Dolna - wieś

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

8.

Czernina Górna

3,54

Dariusz Występski

Czernina Górna - wieś

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

9.

Glinka

8,64

Marian Klemczak

Glinka - wieś

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

10.

Gola Górowska

3,28

Piotr Szumiec

Gola Górowska - wieś

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

11.

Grabowno

5,09

Irena Lisowiec

Grabowno - wieś

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

12.

Jastrzębia

8,85

Krzysztof Witko

Jastrzębia - wieś

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

13.

Kłoda Górowska

5,41

Małgorzata Makles

Kłoda Górowska - wieś

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

14.

Kruszyniec

2,25

Ewa Wawrzykowska

Kruszyniec - wieś

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

15.

Ligota

7,88

Jacek Ulman

Ligota - wieś

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

16.

Łagiszyn

3,22

Sławomir Rylewicz

Łagiszyn - wieś

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

17.

Nowa Wioska

2,40

Ewa Urbaniak

Nowa Wioska - wieś

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

18.

Osetno

13,15

Anna Demkowicz

Osetno - wieś

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

19.

Osetno Małe

4,14

Krzysztof Stępień

Osetno Małe - wieś

Kietlów - przysiółek

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

20.

Polanowo

1,82

Tadeusz Woźnica

Polanowo - wieś

Polanowiec - przysiółek

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

21.

Radosław

11,28

Zenon Lewandowski

Radosław - wieś

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

22.

Rogów Górowski

4,75

Kazimierz Kobus

Rogów Górowski - wieś

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

23.

Ryczeń

18,19

Katarzyna Bursztyńska

Ryczeń - wieś

Dziczek – część wsi Ryczeń

Różany – część wsi Ryczeń

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

24.

Sławęcice

6,96

Urszula Ćwikła

Sławęcice - wieś

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

25.

Stara Góra

11,78

Kazimierz Dąbrowski

Stara Góra - wieś

Włodków Górny - przysiółek

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

26.

Strumienna

3,23

Ryszard Bartoszewski

Strumienna - wieś

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

27.

Strumyk

2,29

Grzegorz Dąbkowski

Strumyk - wieś

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

28.

Sułków

7,18

Marian Chodkowski

Sułków - wieś

Żarki - przysiółek

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

29.

Szedziec

6,11

Krzysztof Zamelski

Szedziec - wieś

Kuklice - część wsi Szedziec

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

30.

Ślubów

9,37

Agnieszka Jędryczka

Ślubów - wieś

Wieruszowice - przysiółek

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

31.

Wierzowice Małe

14,02

Ewelina Baran

Wierzowice Małe - wieś

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

32.

Wierzowice Wielkie

7,34

Teresa Smolec

Wierzowice Wielkie - wieś

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

33.

Witoszyce

13,79

Józefa Średniawa

Witoszyce -wieś

Laskowa - przysiółek

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

34.

Włodków Dolny

3,59

Zofia Dylewska

Włodków Dolny - wieś

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.06.1999 r.

35.

Zawieścice

6,28

Wojciech Zawieja

Zawieścice - wieś

15.11.1990 r.

28.06.1991 r.

08.

 
«« wstecz
drukuj wyślij ten link
  
Pogoda
Kalendarz wydarzeń
N Pn Wt Śr Cz Pt Sob
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
kalendarium miesięczne













  
Online: 21 odwiedzin: 10534733
© 2005 - 2019 Góra. All rights reserved.